Kleje cyjanoakryloweMEGALOC to przedsiębiorstwo, które oferuje sprzedaż klejów przemysłowych. Siedziba firmy to miasto Częstochowa. W ofercie firmy Megaloc znajdują się kleje cyjanoakrylowe, kleje metakrylowe, kleje do laminatów, uszczelniacze, pasty wysokotemperaturowe, areozole techniczne oraz taśmy klejące czy kleje do gwintów.

Nasze kleje to przede wszystkim wysoka jakość, co stale jest monitorowane, ponieważ jesteśmy świadomi, że połączenia to miejsca, które stale pracują i narażone są na różne siły.

W ofercie posiadamy także specjalne dozowniki na kleje, które znacznie poprawiają efektywność stosowania naszych klejów - ograniczają ich zużycie.

 

Zamawiając kleje z Częstochowy możesz zakupić je wg zastosowania np. klej do laminatów, klej do gwintów lub klej do liter 3d. W zależności od potrzeby znajdziesz u nas również klej do aluminium lub klej do dibondu.Data dodania: 10-02-2020 07:47
Adres strony internetowej: www.megaloc.pl

Tagi: kleje cyjanoakrylowe klej do gwintów klej metakrylowy klej do dibondu klej metakrylowy klej do liter 3D klej do dibondu