Rolety dzień nocRolety dzień noc to obecnie bardzo popularna forma zaciemniania wnętrz, która charakteryzuje się tym, że umożliwia stopniowe zaciemnianie pomieszczeń. To bardzo nowoczesne rozwiązanie w przeciwieństwie do tradycyjnych rolet, które zaciemniają wnętrza w pełnym stopniu.

Firma Rolvet z siedzibą Marszałkowska 5, 25-533 Kielce. Wieloletnie doświadczenie firmy w systemach zaciemniania wnętrz sprawia, że oferuje sprzedaż takich produktów jak rolety dzień noc, rolety tekstylne, plisy, żaluzje drewniane oraz żaluzje aluminiowe na terenie województwa świętokrzyskiego zarówno detalicznie jak i hurtowo.

Flagowy produkt jakim są rolety dzień noc powstaje na terenie zakładu mieszczącego się w Kielcach - stolicy województwa świętokrzyskiego i stamtąd dostarczane są gotowe produkty do klientów. Wykorzystywane do produkcji rolet dzień noc, rolet tekstylnych i plis materiały są wysokiej jakości, dzięki czmeu każdemu naszemu klientowi firma może zagwarantować długie i bezawaryjne użytkowanie rolet.Data dodania: 28-01-2021 07:56
Adres strony internetowej: rolvet.com.pl