Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Zależy Ci na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, żeby w trakcie zabawy bez ustanku się rozwijały? Obszerne znaczenie ma dla Ciebie ich bezpieczeństwo? Szukasz miejsca, jakie bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To innowacyjne Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez rozrywkę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się nienagannie bawić. Bez trudu odnajdziesz tu rozrywkę znakomicie dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla potomków proponuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy niezwykle sumiennie zaprojektowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się rozmaite atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Oferujemy strefy profesjonalne dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przybyć z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednakże, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo jest de facto ważne

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, ale też ich bezpieczeństwo. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim znaczący nacisk położony jest na to, żeby dzieci były właściwie bezpieczne. Stawiamy tylko na akcesoria wykonane z dobrych materiałów. Zależy nam na tym, żeby wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wypatrywać detalów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie zobaczysz u nas także żadnych ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub córką do stworzonego przez nas centrum, nie musisz w związku z tym obawiać się tego, że zabawa skończy się urazem. U nas dzieci są de facto bezpieczne.

Jaki zamiar przyświeca naszej działalności?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, żeby pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem bądź córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też pomysłowość Twojego dziecka, a też korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w naszym centrum to również oszałamiający sposób na to, aby zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mają możliwość zabawy w grupie, co jest niezbędne do zaspokojenia potrzeby kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niezbędne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha była w rzeczywistości bezpieczna, chcesz mieć pewność, iż bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w stworzonym przez nas Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *